501-742-998 piotr@mapiko.pl

Projekt konstrukcji dachowej

Do projektu używamy specjalistycznych programów komputerowych. Pozwalają one za zaprojektowanie dowolnych konstrukcji w wiązarów łączonych płytkami kolczastymi. Dzięki temu możemy zobaczyć cały dach i poszczególne jego elementy na ekranie monitora i w razie konieczności nanosić odpowiednie korekty.

Precyzyjny proces produkcji

 

Podstawą tej części jest dobrze wykonany, sprawdzony i zatwierdzony projekt. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i dokładnych maszyn wszystkie elementy i łączenia tworzą idealną i spasowaną strukturę. Wiązary drewniane są przycinane, prasowane a następnie łączone najczęściej za pomocą płyt kolczastych.

Transport gotowych wiązarów

Gotowe wiązary są załadowywane na specjalne przyczepy samochodowe i mocowane łańcuchami i taśmami na czas transportu do miejsca montaży. Do rozładunku często jest wymagane użycie widlaka lub dźwigu.

Montaż wiązarów

 

Jedną z największych zalet prefabrykowanych wiązarów dachowych jest szybki montaż i dzięki temu zaskakujące postępy w budowie. W przypadku parterowych domów z niewielkich projektów sprawna ekipa może wykonać montaż wiązarów w ciągu jednego dnia.

 

Kontakt z nami

Adres

Pomiechowo, ul. Mazowiecka 6
05-180 Pomiechówek

Telefon

501-742-998